Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

نمای ساختمان اداری

ساختمان های اداری در هر شهری منعکس کننده آن است که آن شهر و کشور تا چه حد در زمینه ی صنعت پیشرفته، و درصد اشتغال زایی آن به چه اندازه است. تمامی شهر ها و کشورهای پیشرفته برای ساختمان های اداری خود ارزش بسیاری قائل هستند و به طراحی زیبا ترین حالت ممکن برای

نمای ساختمان اداری

نمای ساختمان اداری

 

ساختمان های اداری در هر شهری منعکس کننده آن است که آن شهر و کشور تا چه حد در زمینه ی صنعت پیشرفته، و درصد اشتغال زایی آن به چه اندازه است. تمامی شهر ها و کشورهای پیشرفته برای ساختمان های اداری خود ارزش بسیاری قائل هستند و به طراحی زیبا ترین حالت ممکن برای دکوراسیون داخلی و طراحی نمای بیرونی ساختمان اداری خود میپردازند. هر چقدر که این ساختمان ها پیشرفته تر و زیبا تر ساخته شوند نشان دهنده ی آن است که این کشور تا چه حد در زمینه ی صنعت و کارآفرینی ارزش قائل است.

 

 

علاوه بر موارد یاد شده برای طراحی نمای ساختمان های اداری تاثیر بسیاری بر چهره ی هر شهری دارد. اگر ما از این نکته غافل باشیم و توجهی به نمای ساختمان اداری خود نداشته باشیم ممکن است با چهره زشت شهرمان روبرو شویم. پس توجه به نمای ساختمان اداری از جمله موارد مهم جهت شهرسازی و زیبا سازی شهرمان به حساب می آید.

 

 

همانطور که میدانید دکوراسیون داخلی هر ساختمانی بر روی طراحی نمای آن ساختمان تاثیر بسیاری دارد. به طوری که بدون در نظر گرفتن یکی از آنها نمیتوان به طراحی یک ساختمان اداری خوب پرداخت. پس برای اینکه بتوانیم نمای ساختمان اداری را طراحی کنیم، باید از دکوراسیون داخلی ساختمان اداری آگاهی لازم را بدست آوریم.یک ساختمان اداری معمولا نیاز به قسمتهای مختلفی دارد که ما به موارد مهم آن در اینجا اشاره میکنیم.

 

 

یک ساختمان اداری نیاز به اتاق های متعدد و راحت برای کارمندان جهت انجام کار های خود دارد. ساختمان اداری علاوه بر اتاق های خصوصی و یا گروهی برای  کارمندان، نیاز به اتاق یا اتاق های کنفرانس، سرویس بهداشتی، لابی، سالن غذا خوری و فضای عمومی در بیرون از ساختمان را نیز دارد. با در نظر گرفتن تمامی این امکانات برای دکوراسیون داخلی به طراحی نمای ساختمان اداری میپردازیم

 

 

همانطور که اشاره کردیم به اتاق های متعدد برای کارمندان در ساختمان اداری. با توجه به این نیاز ما باید نمای بیرونی ساختمان را جوری طراحی کنیم که بتوانیم از تعداد زیادی پنجره جهت نور دهی به اتاق کارمندان بهره گیریم.

 

 

این ایده علاوه بر اینکه باعث میشود تا کارکنان از بازده و سلامت بیشتری برخوردار شوند.زیرا این پنجره ها به کارمندان حین کار این اجازه را میدهد تا با محیط بیرون ارتباط داشته باشند.همچنین باعث صرفه جویی انرژی نیز میشود، زیرا اتاق ها از نوری طبیعی برخوردار بوده و از لامپ و برق کمتری جهت روشنایی اتاق ها استفاده میشود.

 

 

اما هنگام انتخاب پنجره برای نمای بیرونی ساختمان اداری باید به مسائلی توجه کرد که در ادامه نظر شما را به این مسائل جلب مینماییم.اولین نکته در زمینه ی انتخاب پنجره برای طراحی نمای بیرونی ساختمان اداری ،دو جداره بودن آنهاست،  تا موجب هدر رفت انرژی نشود. که این امر به اقتصاد عمومی شرکت بسیار کمک خواهد کرد. اگر شما در مناطق بسیار گرم و خشک قرار دارید باید به انتخاب نوع شیشه برای پنجره هایتان نیز دقت نمایید. استفاده از شیشه های رنگی باعث میشود تا نور خورشید به طور مستقیم به اتاق ها نتابد و باعث گرمای بیشتر ساختمان شما نشود.

 

 

اما بهتر است برای طراحی نمای ساختمان اداری به متخصصان در این زمینه مراجعه شود. تمامی کار را به این افراد بسپارید. زیرا طراحی و اجرای نمای ساختمان اداری کار افراد تازه کار نمیباشد و نیاز به تخصص های زیادی برای این موضوع دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی طراحی نمای ساختمان  اینجا  را کلیک نمایید. 

ارسال نظر