Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

نواع پارتیشن پروفیلی

پارتیشن نوعی جدا کننده فضا است که از نظر سازه ای بار تحمل نمیکند، استفاده از پارتیشن در فضاهای اداری بسیار مرسوم است و نوعی از مبلمان اداری محسوب میشود. اگر مکان مورد نظر شمانیاز به تقسیم بندی فضایی با کمترین قیمت و زمان دارد، ایجاد پارتیشن میتواند انتخاب

نواع پارتیشن پروفیلی

نواع پارتیشن پروفیلی

پارتیشن نوعی جدا کننده فضا است که از نظر سازه ای بار تحمل نمیکند، استفاده از پارتیشن در فضاهای اداری بسیار مرسوم است و نوعی از مبلمان اداری محسوب میشود. اگر مکان مورد نظر شمانیاز به تقسیم بندی فضایی با کمترین قیمت و زمان دارد، ایجاد پارتیشن میتواند انتخاب بسیار مناسبی برای فضای مورد نیاز شما باشد.

 

انواع پارتیشن

پارتیشن ها انواع مختلفی دارند، برای مثال پارتیشن های ام دی اف، گچی، آلمینیومی، چوبی، تک جداره، دو جداره و ... که بسته به متریال انتخابی دارای قیمتها و همچنین کاربرد های متفاوتی هستند.

 

چگونه پارتیشن مناسب را انتخاب نماییم

برای انتخاب مناسب ترین پارتیشن باید فاکتورهای زیادی را مورد بررسی قرار داد. برای مثال: دید به فضا نیاز دارید یا خیر، وضعیت قرار گیری سیستم تهویه ، آیا آکوستیک بودن جداره ها لازم است یا خیر و سایر سوالات مشابه میتواند در انتخاب نوع پارتیشن ما اثر گذار باشد. همچنین مواد انتخابی شما ممکن است تغییرات زیادی را در قیمت اجرای پروژه ی شما بگذارد. پس قبل از هر اقدامی نیاز به تحقیق در مورد فضای خود با توجه به بودجه ی تعیین شده دارید.

 

تمامی عکس های این مقاله، طراحی و اجرای پارتیشن در فضاهای مختلف توسط شرکت آذران پلاست رسا میباشد. لطفا جهت اطلاعات بیشتر در زمینه ی طراحی و اجرای پارتیشن با ما در تماس باشید.

ارسال نظر