Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

اتاق نشیمن جذاب با دیوار پوش های چوبی

استفاده از مواد ارتباط مستقیمی با ایجاد یک چیدمان ومحیط خاص در اتاق نشیمن دارد. به عنوان مثال، بتن می تواند برای یک اتاق نشیمن مدرن کار کند، اما آن را نیز به یک محل با محیط سرد نیز تبدیل میکند. بنابراین اگر میخواهید انرژی گرم و عمیقتری در اتاق نشیمن خود ب

اتاق نشیمن جذاب با دیوار پوش های چوبی

اتاق نشیمن جذاب با دیوار پوش های چوبی

استفاده از مواد ارتباط مستقیمی با ایجاد یک چیدمان ومحیط خاص در اتاق نشیمن دارد. به عنوان مثال، بتن می تواند برای یک اتاق نشیمن مدرن کار کند، اما آن را نیز به یک محل با محیط سرد نیز تبدیل میکند. بنابراین اگر میخواهید انرژی گرم و عمیقتری در اتاق نشیمن خود بدست آورید، باید درباره استفاده از مواد گرمتر مانند  دیوار پوش های چوبی فکر کنید. بهترین چیز در مورد دیوار پوش چوبی، انعطاف پذیری دیوار پوش و سازگاری با هر سبک و مکان است، زیرا دیوار پوش چوبی می تواند تداعی کننده زندگی قدیمی یا روستایی باشد. ما قصد داریم به شما  نمونه هایی از اتاق نشیمن مختلف با دیوار پوش های  چوبی نشان دهیم.

 

نور پس زمینه در زیر دیوار پوش چوبی

دیوار پوش چوبی در این اتاق نشیمن، باعث شده تا فضای این اتاق شیک و راحت به نظر برسد. دیوارپوش چوبی با نور پس زمینه نصب شده در یک فرم از مکعب های متوسط، به ایجاد یک جلوه بصری پیشرفته از این اتاق نشیمن و ارائه محلی با ظاهر برجسته و مدرن کمک کرده.

 

دیوار پوش کاراملی رنگ

دیوار پوش های چوبی در این اتاق نشیمن به صورت هوشمندانه الهام گرفته از معماری قدیم و تلفیق ان با معماری مدرن است، که با دیوارهایی سفید و سرد ترکیب شده است.دیوار پوش های کاراملی رنگ ، دیوار پوش سفید رنگ اطراف شومینه را احاطه کرده و موجب شده که هم فضا سرد و بی روح به نظر نرسد (اگر کل دیوارپوش سفید بود)و هم فضا به گرفته و خفه دل را نزند(اگر کل فضا دیوار پوش چوبی بود).

 

دیوار پوش چوبی با خط های افقی

ساختار بلند این اتاق نشیمن زرق و برق دار، که توسط یک دیوار پوش چوبی کاراملی رنگ جلوه پیده کرده، نمونه یک طرح معاصردر این اتاق نشیمن است.

 

 دیوار پوش هایی با نصب برجسته

دیوارپوش چوبی در این اتاق نشیمن درجه یک و دارای نصب کاملا جسورانه بوده است.دیوار پوش چوبی با رنگ شکلات تیره باعث جذابیت بسیار زیاد این اتاق نشیمن شده است.

 

اتاق نشیمن مدرن و غافل گیر کننده توسط دیوار پوش های چوبی

محیط این اتاق نشیمن بسیار پر جنب و جوش و پر انرژی است. توجه داشته باشید که وجود دیوار پوش های چوبی با رنگ کاراملی تیره باعث ایجاد فضایی گرم و مدرن شده است.

 

 دیوار پوش های چوبی کمرنگ

رنگ روشن ، دلیل اصلی چشم انداز زرق و برق دار و درجه یک این اتاق نشیمن است. جهت متقارن افقی دیوار پوش های چوبی، جلوه بصری زیادی دارد و به عنوان یک مکمل قابل توجه از این اتاق نشیمن جذاب، کار می کند.

 

 دیوار و سقف چوبی

دیوارپوش های چوبی برای دیوار و سقف تنها انتخاب مناسب برای ایجاد یک اتاق نشیمن مدرن با محیط گرم و راحت است. دیوار پوش های چوبی باریک عمودی به ایجاد یک اثر بصری پیشرفته و مدرن از مکان کمک کرده، و آن را با ظاهر شیک و جسورجلوه گر میسازد.

 

 ورقه ای از دیوار پوش چوبی در اتاق نشیمن

پوشش تکه ای از دیوار این اتاق نشیمن با دیوار پوش چوبی باعث شده تا ا از سردی و بی روحی دیوار سفید دربیاید و جلوه ای گرم به منظره این اتاق نشیمن بدهد.

ارسال نظر