Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

پارتیشن پی وی سی

پی وی سی یک ماده ترکیبی از فیبر پلیمر، افزودنی ها، کربنات کلسیم و سایر مواد شیمیایی است. دو خواص مشهور pvc ضد آب و آنتی باکتریال بودن آن است که موجب میشود این محصول، یک محصول فوق العاده ای برای دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار گیرد.

پارتیشن پی وی سی

پارتیشن پی وی سی

پی وی سی یک ماده ترکیبی از فیبر پلیمر، افزودنی ها، کربنات کلسیم و سایر مواد شیمیایی است. دو خواص مشهور pvc ضد آب و آنتی باکتریال بودن آن است که موجب میشود این محصول، یک محصول فوق العاده ای برای دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار گیرد.  

 

Pvc  یک ماده ی سبک وزن با قیمت کاملا مناسب ، و همچنین دارای نصب بسیار راحت و آسان است. همچنین یک ماده با دوام که  از نظر خوردگی و دیگر اشکال تخریب تأثیر نمی گذارد.این به راحتی می تواند به شکل های مختلف تبدیل شود و استفاده از آن در صنایع مختلف یک مزیت قابل توجه باشد.

 

در صنعت ساخت و ساز به دلیل هزینه تولید کم ، سهولت قالب و وزن سبک  غالب است. این به عنوان جایگزینی برای فلز در بسیاری از کاربردها استفاده می شود که خوردگی می تواند عملکرد سازش را افزایش دهد و هزینه های تعمیر و نگهداری را افزایش دهد.

 

استفاده از ای ماده برای ایجاد دیوار کاذب و پارتیشن بسیار مناسب است که شما میتوانید برای تقسیم فضای خود از این ماده استفاده نمایید.

 

همچنین پارتیشن های پی وی سی دارای رنگ بندی بسیار بالا در طرح های مختلف است که شما میتوانید با توجه به شرایط دکوراسیون داخلی خود به انتخاب یکی از این طرح و رنگ ها دست زنید.

 

همچنین ترکیب پارتیشن پی وی سی با مواد دیگر مانند شیشه و ... یک ایده ی بسیار مناسب جهت تقسیم فضای داخلی شما به شمار میرود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی طراحی و اجرای پارتیشن پی وی سی  اینجا  را کلیک نمایید.

ارسال نظر