Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

هزینه باز سازی خانه

هزینه باز سازی خانه

برآوورد قیمت برای بازسازی خانه از اهم کار است. زیرا ما بودجه ای مشخص را برای باز سازی خانه کنار گذاشته و اگر برآوورد قیمت نشود ممکن است ما را به دردسر بیندازد.

اما با توجه به زندگی امروزه و ترافیک، بسیار دشوار است که بخواهیم به

هزینه باز سازی خانه

هزینه باز سازی خانه

برآوورد قیمت برای بازسازی خانه از اهم کار است. زیرا ما بودجه ای مشخص را برای باز سازی خانه کنار گذاشته  و اگر برآوورد قیمت نشود ممکن است ما را به دردسر بیندازد.

اما با توجه به زندگی امروزه و ترافیک، بسیار دشوار است که بخواهیم  به دنبال وسایل مورد نظرمان و اطلاع از قیمت ها راهیه بازار و کوچه و خیابان شویم چه بسا که تصمیم باز سازی داشته ایم ولی وقت کافی برای دنبال کردن هدفمان نداشته ایم.ما در اینجا هستیم تا به شما برای برآوورد هزینه یبازسازی خانه واداره تان کمک کنیم. شما به راحتی میتوانید با کلیک بر روی گزینه ی مورد نظرتان از انواع طرح و رنگ و همچنین قیمت ها دیدن فرمایید . همچنین با یک تلفن با طراحان دکوراسیون داخلی مان تماس ؛و باگرفتن مشاوره و طراحی سه بعدی، منزل ایده آل تان را طراحی و به راحتی اجرا کنید.

برای تماس با شرکت و مشاوره با طراحان داخلی  اینجا  را کلیک نمایید.

لازم به ذکر است که تمامی عکس های موجود در این مقاله ، نمونه باز سازی خانه توسط مجموعه طراحی ما صورت گرفته.

در ادامه ما لینک های مورد نیاز را در اختیار گذاشته ایم . با ما همراه شوید....

 

یکی از اجزای اصلی خانه برای باز سازی خانه، دیوار است و شما با توجه به بودجه ی و سلیقه ی خود رنگ، کاغذ دیواری و دیوار پوش های پی وی سی و یا سنگ آنتیک را انتخاب خواهید کرد.

رنگ به دلیل اینکه بسیار آسیب پذیر است و همچنین به دلیل بو و طولانی بودن مدت اجرا زیاد مورد توجه قرار نمیگیرد. در ادامه انواع دیوارپوش هایمورد نیاز که به صرفه تر و سریع تر انجام میشود معرفی خواهیم کرد. برای اطلاع از هزینه  بازسازی خانه با ما همراه باشد...

 

 

در اینجا آلبوم کاغذ دیواری و در اینجا  لیست قیمت ، برای راحتی کار در اختیار گذاشته ایم.

 

همچنین در اینجا  و  اینجا   و اینجا  و  اینجا   از طرح و رنگ ؛ و در اینجا   و  اینجا  لیست قیمت برای دیوار پوش تهیه دیده ایم.

برای اطلاع از انواع  و قیمت های سنگ های آنتیک    اینجا  را کلیک نمایید.

 

همچنین دیوار پوش های یک تیکه و بدون درز گزینه بسیار مناسب و شیکی هستند برای منزل، لابی، مکان های عمومی ، بیمارستان و درمانگاه و... که برای اطلاع بیشتراز این دیوارپوش ها و رنگ و طرح آن  اینجا  را کلیک نمایید

کف پوش

یکی دیگر از اجزای اصلی برای بازسازی خانه کف آن است که استفاده از پارکت و لمینت و سنگ و سرامیک و جدیدترین آن کف پوش اپوکسی سه بعدی از جمله موارد قابل استفاده است. برای اطلاع کامل از هزینه بازسازی خانه همراهمان باشید...

در اینجا  انواع پارکت و لمینت و لیست قیمت در اینجا  برای شما تهیه شده است.

کف پوش اپوکسی و سه بعدی کار شده توسط مجموعه طراحی و دکوراسیون داخلی ما

 

سقف کاذب

یکی دیگر از اجزای مهم دکوراسیون داخلی،  سقف کاذب است که در اینجا ما نمونه ها بسیار متنوع با قیمت های بسیار مناسب در اختیارتان گذاشته ایم. 

در اینجا  و  اینجا  و  اینجا  طرح و رنگ و جنس های مختلف  سقف کاذب  و در اینجا  و  اینجا لیست قیمت برای برآوورد هزینه بازسازی خانه موجود میباشد.

 

سرویس بهداشتی

شما میتوانید برای سقف  سرویس بهداشتی تان از انواع دیوار پوش های موجود در بازاراستفاده و زیبایی سرویس بهداشتی خود را چندین برابر کنید. با کلیک در اینجا  و  اینجا  و  اینجا  و  اینجا  از طرح های سقف کاذب قابل استفاده در سرویس بهداشتی و  در اینجا و  اینجا  ازهزینه آن اطلاع پیدا کنید.

همچنین استفاده از دیوار پوش های یک تیکه و بدون درز میتواند با کمترین هزینه بیشترین جلوه را برای سرویس بهداشتی می آفریند.

برای تهیه  رو شویی و همچنین اطلاع از قیمت  اینجا  را کلیک نمایید.

 

کابینت و کمد

یکی از اجزای مورد علاقه و قابل توجه خانم ها برای بازسازی خانه کابینت است ، که شما با کلیک در اینجا  میتوانید کابینت مورد نظر خود را انتخاب و اجرا نمایید. همچنین شما میتوانید با تماس گرفتن با طراحان دکوراسیون داخلی ما کابینت مد نظرتان را طراحی و به زیبایی اجرا کنید برای تماس با طراحان اینجا را کلیک نمایید.

نمونه کمد کار شده توسط مجموعه طراحی و دکوراسیون داخلی شرکت ما

 

 

ارسال نظر