Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
شرکت آذران پلاست رسا
تعداد محصولات 148 سال تاسیس 1385
مدیر عامل : مجتبی رسا

باز سازی خانه

همانطور که ما آدم ها در طی سال ها دچار تغییر فیزیکی و روحی میشویم و همزمان با آنها نوع پوشش لباس هایمان و مدل مو و .... نیز در طی این سالها دچار تغییر میشود پس چرا گاهی از تغییر دکوراسیون داخلی منزل مان غافل میشویم. پس همانطور که به ظاهر خود و تغییر آن با

باز سازی خانه

باز سازی خانه

همانطور که ما آدم ها در طی سال ها دچار تغییر فیزیکی و روحی میشویم و همزمان با آنها نوع پوشش لباس هایمان و مدل مو و .... نیز در طی این سالها دچار تغییر میشود پس چرا گاهی از تغییر دکوراسیون داخلی منزل مان غافل میشویم. پس همانطور که به ظاهر خود و تغییر آن با گذشت زمان توجه میکنیم باید به باز سازی خانه مان نیز توجه کنیم و آن را مطابق با زمان خود تزئین کنیم.

 

بد نیست که گاهی دیوار های اتاقمان و یا اتاق پذیرایی و نشیمنمان را با گذاشتن کاغذ دیواری و یا رنگ کردن از حالت قدیمی در بیاوریم . پس تغییر در دیوار های اتاق از جمله ملزومات دکوراسیون داخلی در بازسازی خانه قدیمی است.

 

همچنین با نو کردن کف پوش های قدیمی ، خود و خانه مان را شگفت زده کنیم و با این کار قدمی برای بازسازی خانه قدیمی مان برداشته ایم.

 

آشپزخانه از جمله مناطقی است که خانم خانه از تغییر آن استقبال بسیار زیادی میکند و شما با این کار میتوانید روح خانه ی خود را دچار دگرگونی شگرفی کنید زیرا قلب خانه آشپزخانه ان است و بازسازی اشپزخانه از بازسازی قلب خانه تان است.

 

گاهی نه تنها توجه به تغییر ظاهری برای باز سازی منزل واجب است بلکه از نظر بهداشت و تمیزی نیز نیز باید حائز اهمیت قرار داد. مثلا هر چند سال تغییر سرویس بهداشتی به لحاظ بهداشتی واجب است و باید به باز سازی سرویس بهداشتی پرداخت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد باز سازی خانه  اینجا  را کلیک نمایید. 

ارسال نظر