Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

باز سازی خانه های کلنگی

شاید همه افراد بدون استثناء، فکر کنند که تعمیرات، انواع داستان های ترسناک خود را دارد و راهنمایی در مورد اینکه چه موادی بهتر است برای باز سازی خانه ی قدیمی با حرف های ضد و نقیض فراوانی مواجه و سردرگمی بیشتری پیدا کرده اند. شاید کمک گرفتن از افرادی که این

باز سازی خانه های کلنگی

باز سازی خانه های کلنگی

شاید همه افراد بدون استثناء، فکر کنند که تعمیرات، انواع داستان های ترسناک خود را دارد و راهنمایی در مورد اینکه چه موادی بهتر است برای باز سازی خانه ی قدیمی با حرف های ضد و نقیض فراوانی مواجه و سردرگمی بیشتری پیدا کرده اند. شاید کمک گرفتن از افرادی که این مسیر را گذرانده اند میتواند کمک شایانی به ما بکند. همچنین مشاوره گرفتن از طراحان و پیمانکاران ساختمانی نیز بی تاثیر در روند کار ما نمیباشد.

 اگر شما دچار مشکلات بالا هستید دنبال کردن این مطلب ارزش چند دقیقه وقت شما را دارد.

 

ابتدا باید تصمیم بگیرید که چه کاری میخواهید انجام دهیدو چه هدفي را در بازسازی خانه دنبال مي کنيد؟ آیا میخواهید این تعمییرات به طورکامل و به بهترین نحو در مورد زیر ساخت های ساختمان تان نیز انجام شود و یا فقط به پوسته ی منزل خود میخواهید رسیدگی و ظاهر آن را عوض کنید؟

 

بر این اساس، پیچیدگی و طول مدت کار کاملا متفاوت است؛ برای گزینه دوم مهم نیست که در چه فصلی تصمیم به انجام این کار را دارید  اما اگر تصمیم به انجام تعمیرات اساسی داشته باشید، لازم است که به زمان سال و فصل بازسازی خانه  توجه کنید.

 

الویت انجام کارها در بازسازی خانه

اگر پنجره های آلومینیومی قدیمی دارید حتما عوض کردن آن را جزء الویت های خود در بازسازی خانه قرار دهید. زیرا پنجره های نسل جدید علاوه بر حفظ انژی کمک بسیار زیادی میکند، بلکه ما را از آلودگی های صوتی بیرون از خانه نیز در امان نگه میدارد.

 

میخواهید کاشی سرویس بهداشتی را عوض کنید؟ به لوله کشی که در زیر آن انجام شده توجه کنید . اگر دچار پوسیدگی است اول آن را تعمییر و سپس به ظاهر رسیدگی نمایید ؛زیرا در آینده ای نزدیک مجبور به تخریب برای تعمیر لوله ها و تحمیل هزینه ای دوباره برای بازسازی خانه  خواهید بود.

 

همچنین اگر میخواهید سیم کشی ساختمان را تغییر دهید باید این کار را قبل از گچ کاری دیوارها و رنگ در بازسازی خانه انجام دهید، در غیر این صورت اگر قسمتی از سیم کشی ها در آینده با مشکل روبرو شود مجبور به رو کار کردن سیم و در نتیجه چهره ای زشت را برای منزل تان فراهم میکند. بعد از آن به تعمیر و نصب سقف کاذب و کف پوش های مد نظرتان بپردازید .هنگامی که تمام کثیف کاری منزل مانند تخریب خانه به اتمام رسید ؛بعد از فرو نشینی گردو خاک ناشی از بازسازی خانه به مرحله ی چسباندن کاغذ دیواری میرسید. اگر زودتر این کار را انجام دهید موجب کثیفی و گردو خاک گرفتن کاغذ دیواریتان میشوید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازسازی خانه  اینجا  را کلیک نمایید. 

ارسال نظر