Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

بازسازی آپارتمان های قدیمی

بدون تردید، هر یک از ما می دانیم که تعمیر یک رویداد جدی است که نیاز به دانش و مهمتر از همه مهارت دارد. اما کدام یک از ما سعی کردیم که خودمان شروع به بازسازی آپارتمان کنیم؟ مخصوصا اگر بازسازی آپارتمان در مقیاس کلی باشد و بخواهیم به یکباره تمام خانه را با

بازسازی آپارتمان های قدیمی

بازسازی آپارتمان های قدیمی

بدون تردید، هر یک از ما می دانیم که تعمیر یک رویداد جدی است که نیاز به دانش و مهمتر از همه مهارت دارد. اما کدام یک از ما سعی کردیم که خودمان شروع به بازسازی آپارتمان  کنیم؟  مخصوصا اگر بازسازی آپارتمان در مقیاس کلی باشد و بخواهیم به یکباره تمام خانه را بازسازی نماییم؛  بدون شک دست تنها نمیتوانیم به سرعت و کیفیت بالا تمام کارها را انجام دهیم، همچنین داشتن پول کافی برای تحقق بخشیدن به رویایتان الزامی است.

 در ادامه ما شما را برای شروع بازسازی آپارتمان تان راهنمایی خواهیم کرد...

 

تعمیرات جزئی یا عمده؟

برای شروع باید نوع و درجه تعمیر خود را تعیین کنید. مثلا نیاز دارید تا عایق صدا برای دیوار و سقف و کف خود استفاده کنید و... پس یک لیست از کارهایی که باید در آپارتمان تان انجام دهید تهیه کنید. معمولا لیست کلی برای بازسازی آپارتمان تان شامل سقف، دیوار، درب و پنجره، کابینت، سیم کشی و لوله کشی و نصب اتصالات ، کابینت ، سرویس بهداشتی میباشد. برای تعیین زمان مورد نیاز این تغییرات حدود یک ماه معمولا پیش بینی میشود. شاید در این یک ماه از آشفتگی بسیار زیاد خانه خود رنج ببرید که بهتر است در این مدت خانه ی خود را تخلیه و در جای دیگر نقل مکان کنید تا بتوانید راحت تر این مدت زمانی را طی کنید. اما در عوض در پایان یک ماه شما با آپارتمانی کاملا نو و زیبا روبرو خواهید شد .

 

سلیقه خود و خانواده

شما در اینجا آزاد هستید تا از انواع مختلف رنگ و بافت های موجود در بازار برای بازسازی آپارتمان خود با توجه به سلیقه ی خود و خانوادتان انتخاب و از آن لذت ببرید. برای انتخاب رنگ توصیه میشود که از رنگ های خنثی و ترجیحا بدون زرق و برق استفاده شود؛ البته برای آشپزخانه و سالن پذیرایی استفاده از دیوارهای برجسته میتواند گزینه ی خوبی برای دکوراسیون داخلی و باز سازی آپارتمان شما میباشد.

 

حسابداری هزینه تعمیر

یکی از کارهای مهم برای بازسازی خانه  برآورد هزینه است. در ابتدا باید اندازه و متراژ خانه ی خود را محاسبه کنیم و از مواد احتمالی که میخواهیم به کار ببریم با توجه به متراژ مورد استفاده هزینه های خود را پیش بینی کنیم.حتما در هنگام پیش بینی هزینه های خود، مطمئن شوید که چیزی را از قلم نیانداخته اید. زیرا جا انداختن گزینه ای هنگام پیش بینی ممکن است که در اواسط کار ما را با مشکل بزرگی روبرو کند.

همچنین هنگام برآوورد هزینه به جنس های به کار برده شده از نظر کیفیت و ماندگاری نیز باید توجه شود زیرا کاری که اکنون میکنید و سختی که میکشید متحمل دوباره کاری در آینده نشود.

 

مبلمان

اگر به فکر تغییر مبلمان هستید به مواد به کار برده شده در آن توجه کنید. به یاد داشته باشید که ارزانی زیادی از حد برخی اجناس بی حکمت نیست . هنگام خریداری اجناس خود برایبازسازی آپارتمان تان به خوبی چشم و گوش خود را باز کنید تا بتوانید بهترین ها را با کمترین هزینه بدست بیاورید.

 

در تعمیر و باز سازی آپارتمان تان موفق باشید! امیدوارم که راهنمایی ما به شما کمک کرده باشد! برای کسب اطلاعات بیشتر  اینجا  را کلیک نمایید. 

ارسال نظر