Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

دکوراسیون داخلی روف گاردن

ما در این پست میخواهیم تا پشت بام شما را که یک فضای بی استفاده در بالای ساختمان است را تبدیل به یک محیطی زیبا و شاداب کنیم . محیطی که شاید در زمین فاقد آن باشید. اگر حیاطی برای باغچه و باغ ندارید میتوانید پشت بام خود را با گل و گیاه به زیبا ترین و آرامش

دکوراسیون داخلی روف گاردن

دکوراسیون داخلی روف گاردن

 

ما در این پست میخواهیم تا پشت بام شما را که یک فضای بی استفاده در بالای ساختمان است را تبدیل به یک محیطی زیبا و شاداب کنیم . محیطی که شاید  در زمین فاقد آن باشید. اگر حیاطی برای باغچه و باغ ندارید میتوانید پشت بام خود را با گل و گیاه به زیبا ترین و آرامش بخش ترین حالت ممکن تزئین نمایید.

 

 

برای داشتن و دکوراسیون داخلی روف گاردن باید به چندین نکته قبل از انجام کارتان توجه کنید و یا اینکه چه نوع گیاه و خاکی باید به کار گرفته شود و ... که در ادامه مطلب به این موضوع میپردازیم.

 

 

روف گاردن موجب میشود تا تهویه هوای مطبوع خود را داشته باشید. هزینه ی گرمایش را کاهش دهید و از یک فضای زیبا و آرامش بخش لذت ببرید. همچنین با دکوراسیون داخلی روف گاردن میتواند محیطی بسیار دلنشین برای پذیرایی از مهمانان شما باشد. 

 

 

هنگامی که دکوراسیون داخلی روف گاردن زیبای خود را در ذهنتان انجام دادید آن را با سازنده و پیمانکار خود در میان بگذارید. قبل از انجام هر کاری باید چک کنید که آیا سقف شما میتواند فشار خاک ، ظروف و ... را نگه دارد؟ بعد از اینکه این مرحله پاسخ مثبتی داشت باید شروع به اقدامات ایمنی مانند نصب نرده و پناهگاه هایی برای برخی از گیاهان مینیاتوری و ... انجام دهید.

 

 

بعد از اقدامات اولیه باید به تحقیق در مورد آب و هوای منطقه و گیاهانی که میتوانند در آنجا رشد کنند نمایید. به هر حال منطقه ی پشت بام آب و هوایی متفاوت از زمین دارد . اغلب پشت بام در تابستان بسیار گرم و آفتابی است و ممکن است که در معرض مستقیم آفتاب باشد و یا اینکه توسط ساختمان های بلند اطراف در سایه ی کامل قرار گرفته باشد و برای برخی از گیاهان بیش از اندازه تاریک است. شما باید با در نظر گرفتن موقعیت، بهدکوراسیون داخلی روف گاردن بپردازید.

 

 

همچنین باید جهت باد های غالب را شناسایی نمایید تا بتوانید در مقابل آن از صفحه ها ی مشبک استفاده نمایید تا از گیاهان خود در مقابل بادهای شدید حفاظت نموده . این صفحه های مشبک علاوه بر محافظت گیاهان از باد میتوانند سایه های مناسبی برای گیاهان شما در مقابل آفتاب مستقیم نیزایجاد نمایند و همچنین به زیبایی دکوراسیون داخلی روف گاردن شما بیافزاید.

 

 

 هرگز از خاک هایی که در زمین برای باغ و باغچه استفاده میشود در دکوراسیون داخلی روف گاردن خود استفاده نکنید زیرا این خاک ها برای سقف شما بسیار سنگین میباشد به جای آن از یک خاک سبک و مصنوعی استفاده نمایید. برای آبیاری گیاهان خود بهتر است که از آبیاری قطره ای اتوماتیک استفاده کنید تا هم صرفه جویی در مصرف آب باشد و هم اینکه از سنگین شدن سقف شما جلوگیری کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای طراحی و اجرای روف گاردن  اینجا  را کلیک نمایید. 

ارسال نظر