Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

معرفی سقف کاذب و انواع آن

اگر شما در حال تحقیق کردن در مورد سقف کاذب هستید و نمیدانید که چه نوع سقف کاذبی مناسب دکوراسیون داخلی شماست؟ و یا اینکه چه تفاوت هایی با هم دارند و هر کدام از آنها چه مزیتی را دارا میباشند؟ سوال هایی است که اکثرا برای شما ایجاد شده و جواب مناسبی در جهت آن

معرفی سقف کاذب و انواع آن

اگر شما در حال تحقیق کردن در مورد سقف کاذب هستید و نمیدانید که چه نوع سقف کاذبی مناسب دکوراسیون داخلی شماست؟ و یا اینکه چه تفاوت هایی با هم دارند و هر کدام از آنها چه مزیتی را دارا میباشند؟ سوال هایی است که اکثرا برای شما ایجاد شده و جواب مناسبی در جهت آن بدست نیاورده اید. کافی است تا با دنبال کردن این مقاله تمامی اطلاعات لازم در جهت سقف کاذب را کسب نمایید.

در ابتدای مطلب باید به معرفی و تعریف سقف کاذب بپردازیم. سقف کاذب همانطور که از نام آن پیداست، سقفی است ثانویه که بر روی سقف اصلی نصب میشود. در واقع این نوع سقف جنبه ی تزئینی داشته و هیچ گونه باری را بر روی خود حمل نمیکند اما اثرات بسیار شگرفی بر روی زیبایی دکوراسیون داخلی ایفا میکند و میتواند تمامی نواقص موجود در سقف اصلی را پنهان کرده و ظاهری یکدست و تمیز را به شما هدیه نماید. حال به معرفی تک تک اجناس پرطرفدار سقف کاذب و اعلام مزایا و معایب هر یک از آنها میپردازیم.

سقف کاذب کناف

یکی از اجناس بسیار پرطرفدار سقف کاذب، کناف میباشد. کناف تخته های گچی از پیش آماده ایست که میتواند هر نوع طرحی را بر روی سقف کاذب شما ایجاد نماید. به دلیل پیش ساخته بودن سقف کاذب کناف، در عین حال که سقف شما جنسی گچی دارد اما بسیار سریع نصب شده و همچنین از تمیزی و ظرافت بسیار بالایی به نسبت ایجاد سقف گچی برخوردار میباشد. همانطور که اشاره شد کناف از جنس گچ بوده و شما نمیتوانید از نوع سقف کاذب در مناطق مرطوب مانند سرویس بهداشتی و حمام و یا مناطقی که احتمال پس دادن نم و رطوبت را دارد استفاده نمایید.

سقف کاذب پی وی سی

برای معرفی سقف کاذب پی وی سی ، ابتدا باید پی وی سی را معرفی نماییم. پی وی سی نوعی پلاستیک است که ضد رطوبت و عایق حرارت است پس هیچ گونه محدودیتی مکانی برای نصب این نوع سقف کاذب نخواهید داشت. پی وی سی دارای طرح و رنگ بسیار متنوعی میباشد. از سفید ساده تا پانل های روکش دار که طیف وسیعی از طرح و رنگ را در خود جای داده است. انعطاف بالای پی وی سی نیز میتواند از دیگر مزیت های آن به شمار آید. زیرا هر نوع طرحی را میتواند به راحتی برای شما ایجاد نماید.

سقف کاذب60*60

یکی از قدیمی ترین و پرطرفدار ترین نوع سقف کاذب در مکان های عمومی مانند بانک و ادارات و ... سقف کاذب 60 در 60 است که دارای جنس های متفاوت مانند گچی، پی وی سی و... که جدیدترین حالت آن آسمان مجازی است.

سقف کاذب آسمان مجازی و کشسانکه در ادامه ی مطلب به راجع به هریک از آنها و تفاوت های هر یک اشاره شده است

داشتن دکوراسیون داخلی رویایی با سقف کاذب کشسان

معمولا داشتن خانه ای زیبا از جمله آرزوهای هر فرد میباشد که دسترسی به آن دشوار نیست و شما میتوانید با کمی تحقیق و به خرج دادن سلیقه این زیبایی را به دکوراسیون داخلی خود ببخشید. یکی از ایده های زیبا و خلاقانه برای داشتن دکوراسیون داخلی رویایی، سقف کاذب تصویری است که میتواند شما را به داشتن خانه ایلوکس و زیبا نزدیک کند.

سقف کاذب کشسان و یا آسمان مجازی این اجازه را به شما میدهد تا بتوانید یک طرح زیبا و خیره کننده ای را برای دکوراسیون داخلی خود داشته باشید. استفاده از این نوع سقف کاذب در هر محلی قابل استفاده است و شما هیچ گونه محدودیتی برای استفاده از این نوع سقف کاذب نخواهید داشت.

بچه های ما همیشه دوست دارند با داستان های پری در اتاق های خود زندگی کنند، شما میتوانید با چاپ طرح مورد علاقه ی کودک خود بر روی سقف کاذب این هدیه را به کودکان خود بدهید که اتاق زیبا و رویایی برای خود داشته باشند.

حتی اگر شما یک رستوران، کافی نت یا هر محل کسب و کار دارید، و به دنبال ایجاد مهمان و مشتریان خود هستید سقف کاذب کشسان و یا آسمان مجازی میتواند به راحتی این کار را برای شما انجام دهد. همچنین نصب بسیار سریع و راحت آن نیز از جمله مزایای این نوع سقف کاذب میباشد .

و در آخر باید به این نکته اشاره کرد که تنها تفاوت سقف کاذب کشسان با آسمان مجازی در این است که آسمان مجازی تایل های 60*60 است در صورتی که سقف کاذب کشسان به صورت یک تکه و بدون درز باعث زیبایی دکوراسیون داخلی شما میگردد. 

ارسال نظر