Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

دکوراسیون داخلی اتاق خواب کوچک

برای اینکه شما لباس و وسایل شخصی خود را ذخیره کنید داشتن کمد مناسب در اتاق خواب شما ضروری است. اگر شما به دنبال طرح کمد لباس شیک برای دکوراسیون داخلی خانه خود هستید، در اینجا طرح های شگفت انگیز ی را به شما نشان میدهیم.

دکوراسیون داخلی اتاق خواب کوچک

دکوراسیون داخلی اتاق خواب کوچک 

 

چند ایده عالی برای کمد اتاق خواب

برای اینکه شما لباس و وسایل شخصی خود را ذخیره کنید داشتن کمد مناسب در اتاق خواب شما ضروری است. اگر شما به دنبال طرح کمد لباس شیک برای دکوراسیون داخلی خانه خود هستید، در اینجا طرح های شگفت انگیز ی را به شما نشان میدهیم.

کمد دیواری های سرتاسری

یکی از بهترین نوع کمد برای اتاق خوابتاندر دکوراسیون داخلی کمد های سرتاسری است. درست کردن کمدی از سقف تا کف زمین باعث میشود تا اقلام بسیاری را در خود جای دهد مثل کمد و لباس و کلاه ها و ... . پس اگر ووسایل زیادی دارید که نمیدانید در کجا باید جای دهید از این مدل کمد ها غافل نشوید.

 

استفاده از رنگ در کمدتان

یکی از ساده ترین روش های زیبا کردن دکوراسیون داخلی اتاقتان طراحی کمد با درهای رنگی متضاد است. این کار باعث میشود علاوه بر اینکه مکانی برای ذخیره اجسام خود دارید جلوه ای چند برابر به اتاق خوابتان بدهد.

ایجاد قفسه در کمد

یکی دیگر از راه های عالی برای ذخیره سازی حداکثر در دکوراسیون داخلی اتاق خواب شما ایجاد قفسه به اندازه های مختلف است تا بتوانید هر نوع لباس و کیف و کفشی که مد نظرتان است به راحتی ساماندهی کنید.

کمد با درب های کشویی

اگر می خواهید کمدی زیبا داشته باشید و در عین حال فضای اتاق را نجات دهید، بهتر است از انتخاب درب های کشویی در دکوراسیون داخلی غافل نشوید. با افزودن یک درب کشویی زیبا می توانید کمد لباس خود راشگفت انگیز کنید.

 

کمد با فضایی برای تخت

اگر یک اتاق کوچک دارید که نیاز به یک کمد و یک تخت داشته باشد، باید یک طرح مشابه را در دکوراسیون داخلی انتخاب کنید. در مرکز یک فضایی برای خواب و در اطراف ایجاد کابین برای ذخیره سازی وسایل.

استفاده حداکثر از فضا برای ساخت کمد

شما میتوانید بزرگترین دیوار خود را برای ایجاد کمد در دکوراسیون داخلی انتخاب کنید و اگر آن دیوار انتخابیتان پنجره داشت با طراحی بی نظیر هم به زیبایی اتاقتان بیافزایید هم خود را صاحب کمدی جا دار کرده اید.

استفاده از فضای زیر تخت در دکوراسیون داخلی 

شما میتوانید با درست کردن قفسه در زیر تخت خود و یا ایجاد جک از فضای زیر تخت حداکثر استفاده را ببرید و وسایل خود را به طور منظم سازمان دهی کنید.

برای دکوراسیون داخلی منزل و اتاق خواب  اینجا  را کلیک نمایید

ارسال نظر