Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

دکوراسیون داخلی دفاتر اداری کوچک

شاید شما از جمله افرادی باشید که از محیط کاری کوچک خود ناراضی و به فکر جا به جایی هستید، که هزینه ی بالای جا به جایی، مانع آن شده است. برای رهایی از این فکر و هزینه ی زیاد ، میتوانید با تغییر دکوراسیون داخلی ، با هزینه ی پایین تری دفتر کار خود را به گونه

دکوراسیون داخلی دفاتر اداری کوچک

دکوراسیون داخلی دفاتر اداری کوچک

 

شاید شما از جمله افرادی باشید که از محیط کاری کوچک خود ناراضی و به فکر جا به جایی هستید، که هزینه ی بالای جا به جایی، مانع آن شده است. برای رهایی از این فکر و هزینه ی زیاد ، میتوانید با  تغییر دکوراسیون داخلی ، با هزینه ی پایین تری دفتر کار خود را به گونه ای طراحی کنید تا هم زیبا تر و هم بزرگتر از قبل به نظر برسد.

 

 

معمولا مدیران برای نمایش قدرت در دفتر کوچک کاری خود با مشکل روبرو هستند. طراحان دکوراسیون داخلی دفتر کار و اداره برای بزرگتر به نظر رسیدن دفاتر کاری کوچک راه های جدیدی پیدا کرده اند. با طرح و انتخاب مناسب مبلمان و لوازم جانبی در یک فضای کوچک، ارزش هایی مانند خلاقیت و اقتدار را میتوان به بینندگان منتقل کرد.

 

 

درست است که انتخاب مبلمان بزرگ برای دکوراسیون داخلی دفتر کار و اداره باعث نمایش قدرت و اقتدار میشود اما محیط کاری کوچک این اجازه را به مبلمان شما نمیدهد، پس با انتخاب هوشمندانه مبلمان خود میتوانید اقتدار خود را به همکاران القا نمایید . پس همیشه الویت با مبلمان بزرگ نیست بلکه میتوان با مبلمانی شیک و مدرن این حس را نیز القا نمود.

 

 

همچنین مدیران به دلیل داشتن جلسات زیاد چه طولانی مدت و چه کوتاه مدت نیاز به میزی برای اجرای جلسات خود دارند. شما میتوانید با توجه به نوع اتاق ریاست برای دکوراسیون داخلی دفتر کاری و اداره خود به انتخاب میزی دست زنید تا حالت رسمی بودن را هنگام اجرای جلسات به نمایش بگذراد.

 

 

در یکی از مطالعات دکوراسیون داخلی متوجه شدند که گسترش منطقه ی افقی یک اتاق ،تاثیر بیشتری بر روی درک کاربران نسبت به افزایش ارتفاع دارد. شما باید مبلمان اداری خود را به گونه ای تنظیم نمایید تا خطوط افقی روشن شود . همچنین باید با ایجاد فضای ذخیره سازی در زیر سطوح میز از ایجاد مزاحمت های چشمی جلوگیری نمایید و دکوراسیون داخلیدفتر کار و اداره خود را به بهترین نحو انجام دهید.

 

 

محیط کاری کوچک موجب میشود تا کارکنان از تمرکز کمتری برای انجام کار خود بهره مند شودند پس باید هنگام طراحی به گونه ای باشد تا هر شخص فضای خصوصی کاری خود را هنگام کار کردن داشته باشد . با ایجاد پارتیشن هایی برای دکوراسیون داخلی دفتر کار و اداره میتوانید این فضا را ایجاد نمایید. البته اگر از کوچک تر شدن فضا میترسید میتوانید از پارتیشن های کوتاه استفاده نمایید تا علاوه بر حفظ فضای شخصی از حجم محیط کاری نیز کاسته نشود.

 

 

همانطور که میدانید رنگ سفید به محیط شما حجم میدهد. پس برای بزرگتر به نظر رسیدن دکوراسیون داخلی دفتر کار و اداره از رنگ سفید غافل نشوید. زیرا علاوه بر بزرگتر به نظر رسیدن و زیبایی محیط کارتان، باعث آرامش کارکنان و ارباب رجوع نیزمیشود. برای جلوگیری از بی روح و خسته کننده به نظر رسیدن محیط کار و اداره خود میتوانید از طرح های فانتزی و زیبا برای دکوراسیون داخلی دفتر کار و اداره استفاده نمایید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر جهت طراحی و دکوراسیون داخلی فضای اداری و دفتر کار  اینجا  را کلیک نمایید. 

ارسال نظر