Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
شرکت آذران پلاست رسا
تعداد محصولات 148 سال تاسیس 1385
مدیر عامل : مجتبی رسا

دکوراسیون داخلی مغازه لوازم آرایشی

طراحی و دکوراسیون داخلی فروشگاه و مغازه لوازم آرایش باید بسیار باظرافت و دقت انجام شود تا موجب تجربه یک خرید به یاد ماندنی برای مشتریان شود. در دکوراسیون داخلیفروشگاه و مغازه لوازم آرایش، تمام لوازم آرایشی باید به راحتی و به طور مستقیم و به وضوح در فروشگا

دکوراسیون داخلی مغازه لوازم آرایشی

 

دکوراسیون داخلی مغازه لوازم آرایشی

طراحی و دکوراسیون داخلی فروشگاه و مغازه لوازم آرایش باید بسیار باظرافت و دقت انجام شود تا موجب تجربه یک خرید به یاد ماندنی برای مشتریان شود. در دکوراسیون داخلیفروشگاه و مغازه لوازم آرایش، تمام لوازم آرایشی باید به راحتی و به طور مستقیم و به وضوح در فروشگاه نمایش داده شود. همچنین طراحی شیک و جذاب آن نیز بسیار حائز اهمیت میباشد.

 

 در هنگام طراحی و دکوراسیون داخلی فروشگاه و مغازه لوازم آرایشی باید به نکات زیر توجه کرد:

یک آرم و مارک مخصوص فروشگاه که نشان دهنده ی سبک کل فروشگاه شما میشود. رنگ آرم فروشگاه شما باید با کل دکوراسیون داخلی فروشگاه و مغازه لوازم آرایش شما سازگار باشد. به عبارتی دیگر رنگ مارک فروشگاه شما تعیید کننده تم اصلی فروشگاه شما میباشد. پس باید به نوع و رنگ آرم و مارک خود توجه و وسواس زیادی به خرج دهید. زیرا این رنگ لوگوی شما، هویت و نام تجاری شما را یدک میکشد .

 

برای انتخاب رنگ باید تحقیق بسیاری انجام دهید زیرا رنگ در دکوراسیون داخلی نقش کلیدی را برای جذب مشتریان دارد. استفاده از رنگ های سفید و زرد و آبی زیاد در این مورد کارایی ندارد. زیرا رنگ زرد و آبی بیشتر برای کودکان مورد استفاده است و رنگ سفید رنگی اساسی و پایه است که نمیتواند جذابیتی برای مشتریان ایجاد نماید. معمولا رنگ های قرمز و خاکستری و نقره و ترکیب این رنگ ها در کنار یکدیگر و یا ترکیب رنگ سفید و مشکی مرسوم تر و شیک تر است.

 

هنگام طراحی و دکوراسیون داخلی فروشگاه و مغازه لوازم آرایشی باید به نوع چیدمان وسایل خود نیز دقت فراوانی به خرج دهید. مثلا اگر یک بطری آرایشی شفاف دارید میتوانید با کار گذاری نور ال ای دی نقطه ای در پشت آن باعث جلب توجه بیشتر محصول شوید. همچنین برای جلب نظر مشتریان به اقلام کوچکتر مانند مداد ابرو و ... باید به صورت گروهی چیده شود تا بتوانند نگاه را به سمت خود جلب نمایند.

 

برای طراحی کلی دکوراسیون داخلی فروشگاه و لوازم آرایش باید به یک نکته توجه کرد و در تمام موارد به کار برد. طراحی باید ظریف و آرام باشدو طراحی پیچیده و شلوغ برای این مورد زیاد کاربردی ندارد. دکوراسیونی ساده میتواند حسی خوشایندی را به مشتریان هنگام خرید القا نماید.

 

توجه به راحتی مشتریان هنگام خرید نیز از جمله موارد مهمی است که باید هنگام طراحی و دکوراسیون داخلی فروشگاه و مغازه آرایش به آن توجه نمود.  نور کافی و همچنین آینه ای مناسب برای تست لوازم آرایش از آن مواردی هستند که اسایش و رفاه مشتریان را فراهم مینماید.

 

 استفاده از مبلمان برای استراحت در طراحی و دکوراسیون داخلی فروشگاه و مغازه آرایش موجب میشود تا مشتریان از ایستادن زیاد خسته نشوند و وقت بیشتری در فروشگاه شما بگذرانند و بیشتر ماندن در مغازه به معنای خرید بیشتر نیز میتواند باشد.

 

جهت دکوراسیون داخلی مغازه و یا فضای تجاری خود  اینجا را کلیک نمایید. 

ارسال نظر