Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

سقف کاذب کششی یا کشسان

سقف های کاذب کششی یا کشسان یکی ازتحولات بزرگ در زمینه دکوراسیون داخلی محسوب میشود. این سقف ها با طرح های مختلف و زیبا در دسترس میباشد که امکان نورپردازی در زیر این سقف ها وجود دارد.

سقف کاذب کششی یا کشسان

سقف کاذب کششی یا کشسان

سقف های کاذب کششی یا کشسان یکی ازتحولات بزرگ در زمینه دکوراسیون داخلی محسوب میشود. این سقف ها با طرح های مختلف و زیبا در دسترس میباشد که امکان نورپردازی در زیر این سقف ها وجود دارد.

 

نصب بسیار سریع و آسان از جمله ویژگی های سقف کششی و کشسان میباشد. یکی از مزیت های این سقف ها انتخاب طرح مورد نظر شما و چاپ آن بر روی سقف میباشد. که این امر میتواند یک حسن بسیار بزرگ برای شما در جهت دکوراسیون داخلی منطقه ی مورد نظر شما به حساب آید. اینکه این سقف ها با دردسر بسیار کم قابل نصب است میتواند یک الویت ویژه نسبت به سایر سقف ها ی کاذب داشته باشد.

 

سقف کاذب کششی یا همان سقف کشسان قابل نصب در هر منطقه ای میباشد. زیرا این سقف ها کاملا ضد رطوبت بوده است. پس یکی از منطقه هایی که میتوان زیبایی چشمگیری را توسط این سقف  کاذب کششی و کشسان ایجاد کرد سرویس بهداشتی میباشد. شما با چاپ طرح مورد نظر بر روی این سقف ها میتوانید زیبایی را به سرویس بهداشتی خود با کمترین هزینه ببخشید.

 

انعطاف پذیری این سقف ها را میتوان جزء یکی دیگر از محاسن بی شمار سقف کاذب کششی و کشسان به شمار آورد. این سقف ها به راحتی قابل برش و شکل پذیر هستند . استفاده از سقف های کاذب کششی یا کشسان در مناطقی که دچار فرورفتگی و برآمدگی خاصی دارند میتواند به پوشاندن نقص های آن منطقه کمک فراوانی نماید.

 

استفاده از این سقف ها محدودیتی در فضا نخواهد داشت . شما میتوانید از این سقف های زیبا و جذاب برای دکوراسیون داخلی رستوران، دکوراسیون داخلی منزل، دکوراسیون داخلی اتاق خواب ، دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی و همچنین آشپزخانه استفاده نمایید و از زیبایی این سقف ها لذت ببرید.

 

جهت نورپردازی این سقف ها کافی است تا رنگ نور خود را انتخاب نمایید تا بتوانید زیبایی دو چندان این سقف ها را هنگام روشن شدن چراغ ها نظاره گر شوید .

 

یکی از مزیت های این سقف ها را میتوان به یک تکه بودن آن اشاره کرد. این سقف ها بر خلاف سقف کاذب آسمان مجازی که تایل های 60 در 60 بودند، یک تکه بوده که این امر موجب جذابیت بصری دو چندان این سقف ها میشود.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی سقف کاذب کششی و کشسان   اینجا  را کلیک نمایید.

 

 

ارسال نظر