Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

طراحی نما و حیاط ویلا

معمولا ظاهر و نمای بیرونی خانه و ویلای شما نشان دهنده ی خلق و خو و شخصیت تان در نظر رهگذران است. شاید این نکته از ذهن شما عبور کند که برای داشتن نما و فضایی زیبا برای خانه و یا ویلا ، نیاز به هزینه های بسیار زیادی هست. حال ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم

طراحی نما و حیاط ویلا

طراحی نما و حیاط ویلا

معمولا ظاهر و نمای بیرونی خانه و ویلای شما نشان دهنده ی خلق و خو و شخصیت تان در نظر رهگذران است. شاید این نکته از ذهن شما عبور کند که برای داشتن نما و فضایی زیبا برای خانه و یا ویلا ، نیاز به هزینه های بسیار زیادی هست. حال ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم که داشتن یک فضای زیبا برای طراحی نما و حیاط ویلا، نیاز به هزینه ی زیادی ندارید.

 

اگر شما شاهد حیاط های خیره کننده و یا طراحی نمای بسیار جذاب هستید ، این بدین معنی نیست که صاحب آن، هزینه ی زیادی را برای اجرای چنین محیطی پرداخت کرده است. چنین مناظر زیبایی به لطف طراحان معمار با هزینه ی بسیار پایینی اجرا خواهد شد. فقط کافی است تا با یک معمار در زمینه ی طراحی نما و حیاط  ویلا وارد مشورت شوید.  این اطمینان را داشته باشید که متناسب با بودجه و فضای در اختیارتان زیبا ترین و خیره کننده ترین طرح را برای شما اجرا خواهد کرد. اما اگر میخواهید، آستین را بالا زده و به طراحی حیاط ویلای خود بپردازید چند نکته ی کوچک، برای طراحی حیاطی زیبا و ارزان را با شما به اشتراک میگذاریم. ادامه ی مطلب را از دست ندهید...

 

اول از همه باید برای طراحی حیاط ویلای خود نگاهی از بالا داشته باشید. مثلا اگر از طبقه ی بالای ویلای خود به تماشای باغ و حیاط تان بنشینید متوجه هارمونی و طراحی خاص شوید. وقتی شما برای طراحی، از بالا به نقشه ی خود نگاه کنید، قطعا دید بازتری نسبت به فضای در اختیارتان خواهید داشت؛ و با توجه به این موضوع به محوطه سازی ویلا با بهترین حالت ممکن میپردازید.

 

یک راه ارزان برای زیبا سازی و طراحی حیاط ویلا، استفاده از موزاییک های شکسته و رنگی و یا سنگ ریزه های رنگی است. استفاده از موزاییک های شکسته با رنگ های مختلف که با سلیقه ی شما به کف زمین حیاط ویلای شما چسبیده شود، میتواند زیبایی خیره کننده ای را به طراحی حیاط ویلا تان اضافه نماید. شما میتوانید با استفاده از این روش و یا سنگ ریزه های رنگی مسیر درب ورودی حیاط تا درب ورودی ویلایتان را محوطه سازی نمایید. برای زیبایی بیشتر از گیاهان بلند و رنگی در دو طرف جاده، فضایی دلنشین و باورنکردنی را برای خود بوجود آورید.

 

اگر در منطقه ی خشکی قرار دارید باید برای انتخاب گیاهان دقت فراوانی نمایید. مثلا از گیاهان بومی که نیاز زیادی به اب ندارند استفاده کنید. این گونه گیاهان هزینه های شما را برای نگهداری از گیاهان بسیار پایین می آورد. بهتر است که در میان گیاهان انتخابی تان برای محوطه سازی حیاط ویلا از گیاهان رنگی برای جلوه بیشتر استفاده نمایید. همچنین استفاده از گیاهان چند ساله به اقتصاد شما کمک بسیاری خواهد کرد. مثلا گیاهانی که اگر یکبار کاشتید تا چندین سال متوالی حیاط شما را با گل های خود مزین نماید. و نکته ی آخر در مورد انتخاب گیاهان، این است که از گیاهانی که در چهار فصل محل زندگی شما زنده و سبز هستند بیشتر استفاده کنید تا حیاط تان در چهار فصل از زیبایی لازم برخوردار باشد.

 

استفاده از مبلمان مناسب برای فضای حیاط ویلا میتواند تاثیرات بسیار چشم گیری را داشته باشد. شما با استفاده از یک مبلمان زیبا با توجه به  تم طراحی حیاط ویلا میتوانید زیبایی آنجا را دو چندان کنید. همچنین استفاده از جزئیات مانند:  چتر و آلاچیق و میز و یا شومینه،  محیطی بسیار شیک و باور نکردنی را برای حیاط ویلای شما خلق میکند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون ویلا  اینجا  را کلیک نمایید. 

ارسال نظر