Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

طراحی و اجرای دکوراسیون ویلا

طراحی و اجرای ویلا، میتواند جزء هیجان انگیز ترین و در عین حال پر کارترین پروژه های معماری باشد. همراهی افراد از ابتدا تا انتهای کار هم میتواند باعث ایجاد حس خوشایندی در معمار شود و هم میتواند موجب دردسر و پر مشغلگی او نیز شود. به هر حال انجام این کار به ر

طراحی  و اجرای دکوراسیون ویلا

طراحی  و اجرای دکوراسیون ویلا

 

طراحی و اجرای ویلا، میتواند جزء هیجان انگیز ترین و در عین حال پر کارترین پروژه های معماری باشد. همراهی افراد از ابتدا تا انتهای کار هم میتواند باعث ایجاد حس خوشایندی در معمار شود و هم میتواند موجب دردسر و پر مشغلگی او نیز شود. به هر حال انجام این کار به راحتی از عهده ی هر شخصی بر نمی آید، به خصوص که اگر آن فرد تخصص لازم را در زمینه ساختمان و معماری نداشته باشد. شاید سپردن کار به افراد بی تجربه در وهله ی اول از نظر اقتصادی به صرفه تر به نظر بیاید اما میتواند هنگام تحویل ساختمان و حتی در دراز مدت صدمات جبران ناپذیری را به شما و ساختمان تان وارد نماید .

 

 

در قدم نخست برای طراحی و اجرای ویلا ی خود با یک معمار مشورت نمایید. صحبت کردن با یک معمار میتواند ذهن شما را باز تر از آنچه که هست نماید و شما را با مراحل کار و هزینه ی احتمالی آشنا کند. بعد از صحبت کردن با معماران مختلف باید یکی از افرادی که احساس کردید از لحاظ تجربه در مقطع بالاتری قرار دارد و میتوان به راحتی به او اعتماد کرد را انتخاب کنید. شما باید به معمار از انتظارات و مایحتاج خود در مورد ویلا ی خود گفتگو نمایید. معمار باید از تمام جزئیاتی که مد نظر شماست با خبر و هنگام طراحی و اجرا آنها را اعمال نماید.

 

 

اگر معماری که انتخاب کردید از شرکت های پیمانکار باشد کار شما بسیار راحت تر از گذشته خواهد بود. زیرا شما فقط خواسته های خود را از ویلا یتان به اشتراک گذاشته و بعد از مدتی بدون هیچ گونه دخالت و صرف وقتی ،ویلای رویایی خود را تحویل خواهید گرفت. پس هنگام انتخاب معمار و شرکت پیمانکار باید به تحقیق بسیاری کنید تا بتوانید در ادامه مسیر با خیالی راحت به نظارت افراد بنشینید.

 

 

حال نوبت معمار است که پا به عرصه ی فعالیت بگذارد. اولین قدم معمار برای طراحی و اجرای ویلا، طراحی ساختمان و پلان اولیه ی آن است. این که ویلای شما یک طبقه و یا دوطبقه به بالا باشد، یا چه مقدار فضا برای اتاق نشیمن احتیاج دارید، چند اتاق به چه اندازه ای مد نظر شماست و ... که باید برای هر کدام از این پرسش ها به طراحی دقیق با توجه به متراژ و همچنین انتظارات شما که در ابتدای کار با او در میان گذاشته اید بپردازد.

 

 

بعد از طراحی داخلی ویلا به طراحی نمای ویلا میپردازد. نما و ظاهر ویلای شما بسیار وابسته به طراحی و دکوراسیون داخلی ویلا است. پس از طراحی نمای ویلا، با توجه به انتظارات و سلیقه شما، به طراحی و دکوراسیون فضای بیرونی ویلا میپردازد. اینکه آیا میخواهید استخر داشته باشید یا خیر و یا اینکه چه مقدار فضا را برای گل کاری میخواهید اختصاص دهید و چه کاربردی میخواهید داشته باشد باید به طراحی مناسب با زیباترین حالت ممکن بپردازد.  

 

 

در انتهای کار معمار پس از طراحی پلان اولیه و نمای ویلا و دکوراسیون فضای بیرونی ویلا، به مشورت با شما میپردازد. طراحی خود را در غالب برنامه های سه بعدی با رنگ های مورد نظر برای شما به حالتی کاملا ملموس درآورده که اگر شما آن را تایید بفرمایید برای اجرا به شرکت پیمانکار سپرده میشود. شرکت پیمانکار به اجرای ویلای شما با موادی که در ابتدای کار با آنها قرداد بسته اید شروع به کار کرده و در انتها نمونه ی واقعی ویلای طراحی شده با برنامه ی سه بعدی را برای شما بوجود می آورد.

 

برای اطلاعات بیشتر جهت طراحی و اجرای ویلا  اینجا  را کلیک نمایید و با متخصصان ما در این زمینه مشورت نمایید

ارسال نظر