Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

پلان ویلا

اولین قدم برای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی یک خانه طراحی پلان توسط یک معمار است. اینکه چه مقدار فضا در اختیار دارید و چه انتظاراتی از خانه ی خود دارید همگی در پلان خانه ی شما طراحی میشود. برای اجرای ویلا، این قانون نیز صدق میکند. قبل از اینکه هر اقدامی

پلان ویلا

پلان ویلا

اولین قدم برای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی یک خانه طراحی پلان توسط یک معمار است. اینکه چه مقدار فضا در اختیار دارید و چه انتظاراتی از خانه ی خود دارید همگی در پلان خانه ی شما طراحی میشود. برای اجرای ویلا، این قانون نیز صدق میکند. قبل از اینکه هر اقدامی جهت ساختن ویلای خود نمایید باید با متخصصان وارد صحبت و به طراحی ایده آل فضای خود برای ویلایتان بپردازید. در ادامه چند ایده ی پر طرفدار که در ساختن ویلا مورد استفاده قرار میگیرد را با شما به اشتراک میگذارم.

این ایده ها میتواند الهام بخش شما برای پلان اولیه ی ویلای شما باشد. پس با ما همراه باشید...

 

پارکینگ در زیر ساختمان

اگر شما از زمین کمی برای ساختن و دکوراسیون  ویلای خود برخوردار هستید میتوانیم این پیشنهاد را برایتان عملی نماییم. به هر حال برای ساختن ویلا حتما فضایی برای پارکینگ در نظر میگیرند که اگر این فضا برای شما محدودیت ایجاد میکند باید پارکینگ را در زیر خانه ی خود ایجاد نمایید. به این صورت که هنگام ساختن ویلا باید خانه ی خود را در ارتفاعی بالاتر از حد معمول در بیاورید.  همچنین چنین پارکینگ هایی میتوانند فضای ذخیره سازی خوبی برای ویلای شما به حساب آیند.

 

آشپزخانه

برای طراحی پلان آشپزخانه در دکوراسیون داخلی ویلا، باید حالتی فانتزی تر از یک خانه ی معمولی بدهیم. به طوری که گاهی میتوان از فضای آشپزخانه برای پذیرایی از مهمانانتان نیز استفاده نمایید.

 

اتاق

همیشه برای طراحی اتاق ها در دکوراسیون داخلی ویلا ، یک اتاق را به مهمانانتان اختصاص دهید. مثلا اگر شما در خانه ی خود از دو اتاق استفاده میکنید لازم است که برای طراحی پلان ویلای خود حداقل سه اتاق را در برنامه ی خود بگنجانید. زیرا احتمال داشتن مهمان و اقامتشان در ویلای شما بسیار بیشتر از خانه تان میباشد.

 

طراحی فضای بیرون

ویلا معمولا خانه ای است که شما میخواهید در آن اوقات فراغت خود را بگذرانید و استراحت نمایید. امروزه بدلیل اینکه ما در فضای شهری محصور شده ایم چیزی به اندازه ی طبیعت نمیتواند حال انسان ها را خوب کند. پس طراحی و دکوراسیون ویلا باید به گونه ای باشد که بتوانیم از این فضا به منزله ی تازه کردن روح استفاده نماییم. پس گل کاری و باغبانی از شروط اصلی داشتن ویلا میباشد. حال این شمایید که تصمیم میگیرید چه مقدار از فضای حیاط شما به گل کاری و باغبانی اختصاص یابد و حتی اینکه میخواهید استخر و یا فضای تفریحی در حیاط تان داشته باشید، میتوانید با معمارتان برای طراحی پلان ویلا در میان بذارید.

 

تراس

حال اگر شما فاقد حیاط و یا فضایی برای گل کاری و باغبانی هستید میتوانید این کار را بر روی تراس ویلای خود انجام دهید. هنگام طراحی ویلا باید در ابتدا به داشتن یک تراس بزرگ که بتوان در آن گل کاری کرد پا فشاری نمایید. پس اگر از فضای کافی برای لذت بردن از طبیعت را دارا نمیباشید،  روف گاردن در ویلای شما میتواند ایده ی بسیار مناسبی باشد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای طراحی و اجرای ویلا  اینجا  را کلیک نمایید. 

ارسال نظر