Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

طراحی و دکوراسیون داخلی با استفاده ازکاغذ دیواری

برای بسیاری از مردم، دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن مهمترین فضای خانه است. از مهمانان، بازدید کنندگان و اعضای خانواده استقبال می کنند و محل برگزاری اجتماعات و فعالیت های مختلف خانواده است. پس توجه به این منطقه از خانه دارای اهمیت به سزایی میباشد.

طراحی و دکوراسیون داخلی با  استفاده ازکاغذ دیواری

طراحی و دکوراسیون داخلی با  استفاده ازکاغذ دیواری

برای بسیاری از مردم، دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن مهمترین فضای خانه است. از مهمانان، بازدید کنندگان و اعضای خانواده استقبال می کنند و محل برگزاری اجتماعات و فعالیت های مختلف خانواده است. پس توجه به این منطقه از خانه دارای اهمیت به سزایی میباشد.

 

اتاق ها را با یکدیگر متحد کنید

از یک کاغذ دیواری با تصویر زمینه چشمگیر برای متحد کردن مناطق مختلف زندگی در یک فضای بازاستفاده کنید. در اینجابرای طراحی و دکوراسیون داخلی دو منطقه جداگانه، با استفاده از یک نوع کاغذ دیواری باعث اتحاد این مناطق با یکدیگر شده است.

 

یک طرح ساده و در عین حال زیبا را امتحان کنید

انتخاب یک کاغذ دیواری با سایه های مختلف از همان رنگ برای ایجاد یک ظاهر ظریف اما قابل توجه در طراحی و دکوراسیون داخلی بسیار هوشمندانست. انتخاب یک طرح ساده به جای یک الگوی مبهم، باعث می شود که طرح جلوه ی بیشتری داشته باشد.

 

کمی از طرح گل برای قدرت دادن فضای خود استفاده کنید

شما میتوانید با استفاده از طرح گل در کاغذ دیواری به دکوراسیون داخلی  فضا ی نشیمن خود جان ببخشید. همچنین با انتخاب این طر ح باعث برجسته به نظر رسیدن اتاق پذیرایی و نشیمن خود خواهید شد.

 

ایجاد یک حس درام

کاغذ دیواری با الگوی آبی وطلایی غول پیکر، نقطه ی متفاوتی از طرح مدرن را ایجاد می کند و بلافاصله چشم را می کشد. دست زدن به طلا یک حس لوکس را به فضا اضافه می کند و با عناصر فلزی دیگر دکوراسیون داخلی همخوانی دارد. استفاده از رنگ طلایی در کاغذ دیواری میتواند زیباییمنزلتان را چندین برابرکند.

 

طرح کلاسیک و ترکیب آن با طرح مدرن

در یک اتاق نشیمن با یک کاغذ دیواری کلاسیک زیبایی چشمگیری دارد. و ترکیب این طرح با مبلمانی مدرن در فضای نشیمن می توانید طراحی دکوراسیون داخلی متفتوتی را به نمایش بگذارید.

 

رنگ خنثی را با رنگ های روشن ترکیب کنید

شما میتوانید با انتخاب کاغذ دیواری روشن و ترکیب آن با مبلمانی به رنگ خنثی و یا بالعکس کاغذ دیواری به رنگ خنثی و مبلمانی به رنگ روشن دکوراسیون داخلی منزلتان را به زیبایی طراحی کنید.

 

جسارت در انتخاب رنگ کاغذ دیواری 

انتخاب یک کاغذ دیواری با طرح های برجسته و رنگ خاص و جلب توجه کننده ایده ای جسورانه برای طراحی و دکوراسیون داخلی منزل تان میتواند باشد.

 

برا ی انتخاب کاغذ دیواری  آلبوم کاغذ دیواری  و برای اطلاع از قیمت لیست قیمت کاغذ دیواری  را کلیک نمایید. 

جهت اطلاعات بیشتر  با ما تماس بگیرید. 

ارسال نظر