Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شرکت آذران پلاست رسا
مدیر عامل : مجتبی رسا

دیوار جدا کننده چوبی

اگر شما جزء افرادی هستید که از یک تکه بودن منزل و یا محل کار خود ناراضی است ما به شما دیوار های کاذب و پارتیشن را برای تقسیم فضایی دکوراسیون داخلی تان پیشنهاد میکنیم. پارتیشن و یا دیوار کاذب، دیواری است که وزنی از سقف بر روی خود ندارد و صرفا جهت تقسیم فضا

دیوار جدا کننده چوبی

دیوار جدا کننده چوبی

اگر شما جزء افرادی هستید که از یک تکه بودن منزل و یا محل کار خود ناراضی است ما به شما دیوار های کاذب و پارتیشن را برای تقسیم فضایی دکوراسیون داخلی تان پیشنهاد میکنیم. پارتیشن و یا دیوار کاذب، دیواری است که وزنی از سقف بر روی خود ندارد و صرفا جهت تقسیم فضایی نصب میشود. این دیوار ها در طرح و رنگ و جنس های بسیار متنوعی در دسترس هستند که شما میتوانید با توجه به نیاز خود یکی از این اقسام را انتخاب و اجرا نمایید.

 

یکی از جنس هایی که میتوان به عنوان پارتیشن در دکوراسیون داخلی استفاده نمود، پارتیشن چوبی است. چوب معمولا به دلیل رنگ گرمی که دارد مورد استقبال زیادی در دکوراسیون داخلی قرار میگیرد. حال ممکن است که شما در شرایط آب و هوایی خاصی باشید که نتوانید از چوب به عنوان پارتیشن استفاده نمایید. در ادامه ما چند ترفند برای پارتیشن چوبی در شرایط خاص مطرح میکنیم .

 

استفاده از پانل های پی وی سی طرح چوب میتواند ایده ی بسیار مناسبی برای پارتیشن چوبی شما باشد. این پانل ها با طرح بسیار طبیعی و نزدیک چوب میتواند این نیاز شما را برآورده سازد. پانل های پی وی سی ضد رطوبت و آنتی باکتریال هستند که میتوان از آنها در هر شرایط آب و هوایی و یا شرایط خاص دیگر استفاده نمود.

 

پارتیشن های پی وی سی طرح چوب ، در رنگ های مختلف چوبی در بازار در دسترس است ، که شما میتوانید با توجه به سلیقه ی خود به انتخاب یکی از این نوع رنگ ها در دکوراسیون داخلی خود استفاده نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی طراحی و اجرای پارتیشن  اینجا  را کلیک نمایید.

ارسال نظر